Background

BlogÇatılarda Yalıtım, İzolasyon Çeşitleri Nelerdir?

Çatılarda Yalıtımı Çeşitleri Çatı yalıtımı, kış aylarında yükselen ısı kayıplarını engellemek ve yaz aylarında da aşırı sıcak olmasını engellemek hedefiyle hem ülke ekonomisi hem bireysel ekonomiye katkı sağlamak..

DEVAMINI OKU


Çatılarda İzolasyon, Yalıtım Uygulaması Neden Yapılır?

Çatılarda İzolasyonu Neden Yapılır? Çatı izolasyonu binanın ilk günkü niteliğini güvenliğini sağlamak ve desteklemek amacıyla yapılır. Hemen anında pek çok çatıya uygulanabilmektedir. Doğadan kaynaklanan dış etmenlerin..

DEVAMINI OKU


Çatılarda Isı Yalıtımı, İzolasyon Fiyatları

Çatılarda Mantolama, Isı Yalıtımı Fiyatları Çatıların lüzum su lüzum ise güneş ve soğuk havadan korunması çatıların korunaklı olmasını sağlaması yönünden büyük ehemmiyet taşıyor. Çatı izolasyon türleri birbirinden..

DEVAMINI OKU


İstanbul Kadıköy Mantolama Isı Yalıtım Firması

Kadıköy Mantolama Firmaları, Isı Yalıtımı Kadıköy Isı yalıtımı gerçekleştiren malzemeler ile bina kaplaması oluşturulan işlemlere ısı yalıtımı prosedürü denilmektedir. Ülkemizde hava koşulları çok nemli bulunduğu..

DEVAMINI OKU


İçten Mantolamanın Faydaları

İçten Mantolama Teknikleri 2019 İç cephe strafor duvar kaplama programı hem ısı kaybını azaltmak hem de nem den korunmak amacıyla tercih edilen bir programdır. Bireysel konutlarda program gerçekleştirmek amacıyla bir..

DEVAMINI OKU


İç Cephe Mantolama Malzemeleri Nelerdir?

İç Cephe Mantolama Malzemeleri İç cephe ısı yalıtımı programı hem ısı kaybını azaltmak hem de nem den korunmak amacıyla tercih edilen bir programdır. Bireysel konutlarda program gerçekleştirmek amacıyla bir izin..

DEVAMINI OKU


En Çok Tercih Edilen Dış Cephe Mantolama Çeşitleri

En Çok Tercih Edilen Cephe Kaplama Yöntemleri Nelerdir? Cephe kaplama, yalın sıvadan granite, alüminyumdan cama kadar pek çok değişik türü bulunan, yapıların son kat programlarıdır. Modern yapılarda dış cephenin..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Kaplama Çeşitleri ve Fiyatları

Dış Cephe Dekorasyon Çeşitleri, 2019 Trendleri Yeni kuşak inşaat pazarında bundan sonra binaların düz bir manzara elde etmesinden çok göze hitap etmesi ehemmiyetsenmektedir. Bu nedenle detaylı dış cephe kaplama..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Süsleme

Dış Cephe Süsleme, Dış Cephe Süsleme Fiyatları Amaç bazen yalıtım yaptırmak olurken bazen sadece dış cephede dekoratif amaçlı bir çalışma yaptırmaktır. Bunun için birçok malzeme kullanılabilir. Değişik taş döşemeleri,..

DEVAMINI OKU


Resimli Anlatımla 8 Adımda Mantolama Uygulaması Yapımı

8 Adımda Mantolama Uygulaması Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım 1. Adım Mantolama Uygulaması Öncesinde Hazırlık Aşamasıdır. + Mantolama programı, +5°C ile +30°C sıcaklık aralığında yapılmalıdır. + Uygulamaya başlamadan..

DEVAMINI OKU

Ürünlerimiz

Diğer Gönderiler

Evlerde Basit Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır? Isı yalıtımı Hakkında Pratik Bilgiler
Basit Isı Yalıtımı İçin Fikirler Nelerdir? İş hayatında çalışıp mühim bir bölümünü evinizi ısıtmak ve..
İç Cephe Mantolama
6 Maddede İç Cephe Mantolama Uygulamasının Zararları İÇ CEPHE MANTOLAMA OlUMSUZ SONUÇLAR DOĞURACAK BİR ISIİÇ CEPHE MANTOLAMA Binaların yalıtımında tercih edilen yöntemlerden biri de dış cephe ısı yalıtımı..
En iyi Mantolama (Isı Yalıtımı) Malzemeleri
En iyi Mantolama (Isı Yalıtımı) Malzemeleri Mantolama yaptırılırken istenilen en mühim özellik ısı..
Dış Cephede Beklenen Genel Özellikler Nelerdir?
Dış Cephede Beklenen Genel Özellikler Nelerdir? Dış cephe bir binanın iç bölgeı ve dış bölgeını birbirinden..
Poliüretan Sert Köpük Mantolama Malzemeleri
Köpük Mantolama Malzemeleri Poliüretan sert köpük levhanın yapısal mukavemeti; köpüğün ağırlığına oranla çok..
Hazır Mantolama Plakaları, Fugalı Kaplama
Hazır Mantolama Plakaları, Fugalı Kaplama Dış cephe estetik manzara ve ayrıntı çözümlemelerde sarfedilen kapı..

Bir Sorunuz mu Var !

Dekorasyon, Strafor, Söve konusunda bize ulaşın
Mimarca.com.tr Mobilde
mailform