Background

BlogIsı Yalıtım Malzemeleri Çeşitleri ve Özellikleri

Isı Yalıtım Malzemeleri Isı yalıtım malzemeleri konutlardaki duvar, döşeme, kapı pencere ve çatı gibi yapı elamanlarından gelebilecek olan soğuğun engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bu malzemeler pencerelerde yer..

DEVAMINI OKU


Yalıtım Çeşitleri Nelerdir?

Yalıtım Çeşitleri Isı Yalıtımı: Isı yalıtımı konutlarda ve tesisatlarda getirilmektedir, ısı yalıtım programları ile binanın ömrünü uzatmak, insanlara sıhhatli, konforlu mekanlar sunabilmek ve bina kullanım adımında..

DEVAMINI OKU


Mantolama Çeşitleri Ve Fiyatları

Mantolama Çeşitleri ve Fiyatları Mantolama ısı kayıplarını engellemek ve ses yönünden izolasyon dayanıklılık suretiyle uygulanmaktadır. İşlemi isteyen şahıslar mantolama tipleri ve ücretleri hususu ile ilgili..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Isı Yalıtım Malzemeleri Fiyatları Yalıtımda en mühim öğelerin başında gelen ısı yalıtım malzemeleri ve ücretleri ile ilgili bulgular verdiğimiz bilgilendirme makalemizdir. Isı izolasyonu, bugünkünde oldukça mühim bir..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımının Faydaları

Isı Yalıtımının Faydaları Enerjinin kullanımında sağladığı maksimum fayda ile karbondioksit (e02), kükürtdioksit (S02) ve diğer zararlı gazların atmosfere salınımını azaltarak, sera tesirleri, küresel ısınma ve iklim..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Modelleri

Isı Yalıtımı Modelleri Yalıtım malzemeleri kategorisinde tespit edilen ısı yalıtımı modelleri çok çok değişik ve nitelikli markanın değişik gereksinimlere yanıt veren mamülleri denilmektedir. Eviniz, iş konumunuz gibi..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Çeşitleri

Konutlarda dış duvarlardan kaynaklanan ısı kayıpları binanın yüksekliğine göre değişmektedir. Yüzey ne kadar büyükse ısı kayıbı da aynı miktarda artış göstermiştir. Çok katlı dairelerda % 40, tek katlı dairelerde ise %..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır ve Malzemeleri Nelerdir?

Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır ve Malzemeleri Nelerdir? Isı yalıtım malzemeleri; ısı kayıp ve kazançlarının azaltılmasında sarfedilen yüksek ısıl dirence sahip özel malzemelerdir. Avrupa standartlarında ısı ilfaktörlik..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır Kısaca Bilgi

1) Isı yalıtımı nedir?     Binalarımız kışın soğur, makalen ise ısınır. Kışın hayat, organik gaz gibi yakıtlar kullanarak evimizi soğumaması için ısıtır; makalen ise ısınan evimizi klimalarla soğuturuz. Isı..

DEVAMINI OKU


İç Cephe Isı Yalıtımı

Binaların izolasyonunda kullanılan tekniklerden bir tanesi de İç cephe ısı yalıtımı sistemleridir. Bu sistemler dış cephe mantolama programının yapılamadığı hallerde tercih edilmektedir.  iç cephe yalıtımında aynen dış..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Isı izolasyonu, konutların çatılarına, dışa ya da garaj, depo gibi kullanılmayan seksiyonlere bakan duvarlarına, toprak ya da içersinde yaşanmayan madurumlar ile konutlari ayıran döşemeleri, tesisat boruları ile..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Fiyatları

Mantolama m2  (metrekare ) birim ücretleri, dış cephe mantolama ücretleri ile ilgili blog bölümümüzde sizlere bilgi vermek istedik. Sayfamızda dış cephe yalıtım ücretlerini ve Mantolama markaları ücretlerini..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtım Malzemeleri

Isı yalıtım malzemeleri; ısı kayıp ve kazançlarının azaltılmasında sarf edilen düşük kalınlıklarda yüksek ısıl dirence sahip, hafif özel malzemelerdir. Isı yalıtım malzemelerini başka malzemelerden ayıran en mühim..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Nedir?

Isı izolasyonu, sıcak veya soğuk havanın ısı köprüleri arası ile binaların içine girmesini veya çıkmasını önlemek adına uygulanan prosedürlerdir. Sürekli yükselen enerji faturaları ısınma için ayrılan bütçeleri de..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Söve Fiyatları

Dış cephe Söve fiyatları için konuşacak olursak yapılarınızın estetik görünümünü de artırdığı için binanıza değer katacaktır bu yüzden de bunu bir kalite göstergesi olarak görmek doğru olacaktır. Söve binalarınıza..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Söve Modelleri

Dış cephe söve modelleri ile ilgili başlatmış olduğumu bu yazı konumuzda siz takipçilerimiz için öncelikli olarak sövelerin hava binalarında dış görüntüsüne destek olabilecek tasarım yönünden bahsetmek istiyorum. Dış..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Söve Çeşitleri

Dış Cephe söve çeşitleri, yalnızca ısı yalıtımı konusunda değil aynı zamanda değil, ısı izolasyonu konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Dış Cephe söve ve mantolama tekniğinde sarf edilen yalıtım levhası, ısı..

DEVAMINI OKU


Söve Fiyatları İzmir

Söve ve Mantolama gibi konular doğru ve derli toplu bir şekilde yapıldığı vakit tam verim alınabilir. Bu sebeple söve fiyatları İzmir konusunda bilgi vermeden önce doğru bir mantolama yönteminde olması gereken hususları..

DEVAMINI OKU


Söve Fiyatları İstanbul

METPOR ve Mimarca olarak söve cephe dizaynı, söve imalatı, Söve ve söve montajı firmamız doğrulusunda uygulanmaktadır. Söve fiyatları İstanbul Süsleme ve ayrıntı çözümlemelerde sarfedilen kapı ve pencere söveleri..

DEVAMINI OKU


Söve Fiyatları Ankara

METPOR direk olarak fabrikadan üreterek satış işlemi yapmaktadır. Dolayısıyla bugün söve fiyatları Ankara arasında en uygun fiyat kalitesini yakalayabileceğiniz önemli bir markadır. Yapı Marketleri, söve satan firmaları..

DEVAMINI OKU


Pencere Söve Fiyatları

Pencere Söve Fiyatları Pencere Söve cephe elamanları kullanıcıları için çoğu dekoratif seçenek de sunulmaktadır. Değişik kalınlık ve genişlikte malzemeler Söve serileri arasında bulunmaktadır. Bunun yanısıra..

DEVAMINI OKU


Pencere Söve Modelleri

Pencere Söve Modelleri Mantolama ve dış cephe kaplaması sonrasında en çok imal edilmiş olan ve satışı yapılan ürünlerin başında pencere söve modelleri gelmektedir. Söve fiyatlarının uygun olması pencere söve modelleri..

DEVAMINI OKU


Söve Market

MiMARCA Söve Market Söve konusunda model çeşitliliği çok sayıda bulunmakta. Ancak söveyi doğru söve market tercih edilerek almakta en doğru seçenek olacaktır. Sanıyorum ki söve konusunda fikir sahibi olmayan kişilerde..

DEVAMINI OKU


Köşe Söve Fiyatları

Söve Mantolama prosedürün de en fazla sarf edilen ve kullanılması önerilen ısı yalıtım malzemelerinden biridir. Birçok inşaat firması, ısı yalıtım malzemesi satan, mantolama programcıları ve dekorasyon firmaları köşe..

DEVAMINI OKU


Köşe Söve Modelleri

Köşe Taşı Nedir - Köşe Profili Nedir?Binaların köşelerinde kullanılan özellikle de süsleme ve dekorasyon suretiyle sarf edilen taşlar ve profiller olarak bilinmektedir. Köşe Elemanları başka malzemelere göre hafif,..

DEVAMINI OKU


Ucuz Söve Fiyatları

Söve ürünlerinde fiyatlar döviz olarak endekslenmiş olduğundan dolayı dönemsel değişikliklerin nedenleri de bundan kaynaklanmaktadır. Strafor euro üstünden fiyatlandırılır. Söve kaplama ve diğer giderler dolar kuruna..

DEVAMINI OKU


Söve İmalatı İstanbul

Söve Türkiye’de en çok tercih edilen ürünler arasında geliyor ve METPOR ise bu anlamda kurulduğu günden bugüne kadar dış cephe kaplamaları ve mantolama konusunda da başarılı söve imalatı İstanbul firmaları arasında yer..

DEVAMINI OKU


Yeni Söve Modelleri

Yeni söve modelleri standart olarak üretilmiş olabildiği gibi istenirse de katalog ürün şeklinde gerçekleştirilebilir. Söve tek başına bir ürün kategorisi olarak bahsedilebilir. Ancak şantiye ve çeşitli alanlarda söve..

DEVAMINI OKU


En İyi Mantolama Firmaları

En İyi Mantolama ŞirketleriHer konut sahibi, yapısı için en yüksek nitelikli hizmetleri almak ister. Bu noktada mantolama yaptıracak olanlar da elbette En iyi mantolama firmaları arayışında olacaktır. Referanslar..

DEVAMINI OKU


Mantolama Yapan Firmalar

Binalarda ısı izolasyonu için, mevcut yöneticileri ve kat maliklerinin birlikte aldığı ısı yalıtım kararından daha ehemmiyetlisi, beklentilerinizi karşılayabilecek profesyonel mantolama firmasına karar vermektir...

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama M2 Fiyatları

Dış cephe mantolama uygulayıcı firmaların, son devrelerde ayrıntılı bütçeler açısından düşünerek uyguladığı taksitli sistemler sayesinde mantolama ücretleri, yaptıracağı tasarruflar da göz önüne alındığında, nerdeyse..

DEVAMINI OKU


İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları

Mantolama yaptırmak günümüzde hiç bir yapı suretiyle bir seçenek olarak geçerli değildir. Artık her yapının seçenek olmaktan öte, mecburi olarak bu uygulamaları yaptırması gerekir ki, yasa şeklinde de bu bir..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama Fiyatları 2018

Doğru kullanım ve doğru uygulama ile uygulaması yapılacak mantolama sistemi yapıları kullanan bireylare her açıdan rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sunmaktadır. Yapılara uygulaması yapılmak istendiğinde mantolama..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama Firmaları

Mantolama, günümüz şartlarında her yapının gerçek gereksinimlerinden biridir ki, bu gün inşa edilen hiç bir hususta ısı izolasyonu nitelikleri sağlanmadıkça yapı kullanma izni verilmemektedir. Bu noktada mantolama..

DEVAMINI OKU


İstanbul mantolama fiyatları

Dış cephe mantolama uygulamaları hedefiyle sabit bir dış cephe mantolama ücretleri vermek pek asliçi bir yaklaşım değildir. Kullanılacak malzemenin türi, markası, ısı yoğunluğu ve kalınlığına, eski konutlarda mantolama..

DEVAMINI OKU


İstanbul Mantolama Firmaları

Mantolama FirmalarıTürkiye’nin çok fazla kentinde mantolama üretimi yapılmış bulunduğunu biliyoruz. Bu amaçla de İstanbul ‘da da mantolama firmaları vardır. Bu içeriğimizde bilgi vermeye çalışırken buradan hareketle..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Kaplama Firmaları

Dış Cephe Kaplama FirmasıDış cephe mantolama mevzusu ile ilgili pek çok firmanın hizmet verdiğini biliyoruz. Fakat burada firma ile beraber mühim olan mevzu da sarfedilen ürünlerin niteliksidir. Kalite bir firma..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Kaplama Fiyatları

Dış Cephe Kaplama ÜcretiDış cephe kaplama fiyatları program yapılacak binaların gereksinimleri ve daire sakinlerinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir. Dış cephe kaplama programından beklediğiniz tasarruf..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Kaplama Modelleri

Dış Cephe KaplamaMantolama tıpkı biz insanların giyinmesi gibi. Bina dış cephesinin giydirilmesine verilen addır. İlk senelerde mantolama kelimesine eşdeğer olarak Maltolama olarak biliniyordu. Binada ısı izolasyonu..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Kaplama Çeşitleri

Dış Cephe Kaplama Çeşitleri Nedir?Günümüzde gelişen teknoloji ile eş güdümlü binaların mimari estetik görünümleri ve ısı izolasyonları hedefiyle fazlası dış cephe kaplama türleri üretilmiştir. Oldukça çok dış cephe..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe KaplamasıÜlkemizde inşaat sektörünün son 10 sene önceki büyüme hacmi ve nitelik standartlarının süratle yükselmesi, sektörde oluşturulan yatırımları arttırmış ve yapılardaki niteliği yükseltmiştir. Genellikle..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama Modelleri

Dış mekandan gelen soğuk hava dalgasını, bina içindeki ısıyı güvenliğini sağlamak amacıyla, bina dış cephesi ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanması işlemine Dış cephe mantolama uygulaması denir. Birçok Mantolama..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama Çeşitleri

Dış Cephe Mantolamaİnşaat sektörünün teknolojiye uyarlanması, vakitle daha kaliteli yapıları sunmakta ve yeni konutlar hem görsel olarak hem de fonksiyonel olarak kullanışlı hâl almaktadır. Günümüzde anında anında bütün..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama Firmaları

Dış Cephe MantolamaMantolama, günümüz koşullarında her yapının gerçek ihtiyaçlarından bir tanesidir ki, bu gün inşa edilen hiç bir konuta ısı izolasyonu nitelikleri sağlanmadıkça yapı kullanma izni verilmemektedir. Bu..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Dış Cephe Mantolama FiyatlarıYazımızda dış cephe mantolama metrekare ( m2) birim fiyatlarına ve mantolamanın faydalarına biraz değineceğiz. Dış cephe mantolama binalarda ısı yalıtım amaçlı yapılıp yüksek derecede ısı..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama

Dış Cephe Mantolama Montesi Dış cephe mantolama tekniğinin monte edilmesi sırasında iki tür tekniğin kullanıldığını az evvelce belirtmiştik. Yapıştırıcı yolu ile levhanın dış cepheye monte edilmesi daha sık sarf edilen..

DEVAMINI OKU


Söve İmalatı Yapan Firmalar

En İyi Söve Firmaları Türkiye’nin pek çok şehrinde söve imalatı yapılmış olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de İstanbul ‘da da söve firmaları bulunmaktadır. Bu makalemizde bilgi vermeye çalışırken buradan hareketle yola..

DEVAMINI OKU


Mantolama Uygulaması Püf Noktaları

Mantolama Uygulaması Her site de ya da apartmanda rastgele bir dış cephe mantolama uygulaması yapılması istenmiyorsa o zaman mutlaka iyi bir firma seçilmesi gerekiyor. Mantolama uygulaması yapılmasına karar..

DEVAMINI OKU


Mantolama ve Söve Uygulaması

Söve ve Mantolama Uygulaması Söve yalnızca bir dekoratif süsleme elamaı değildir. son zamanlarda cephe sistemlerine baktığımız da sövelerin çok fazla kullanılmış olduğunu görüyoruz. Bu sayede daha zengin cephelerin..

DEVAMINI OKU


Kat Silmesi Nedir?

Kat Silmesi Nedir?, Kat Silmesi Nasıl Uygulanır? Kat silmesi denildiğinde kafanızda bir soru işareti oluşabilir. Bu nedenle de bu makalemizde Kat silmesi nedir? Bu konu hakkında bilgiler vermek istedik. Bir yapının dış..

DEVAMINI OKU


Mimari Yapılarda Giydirme Cephe

Mimari Yapılarda Giydirme Cephe Son zamanlardaki konutlar gittikçe mimari anlamda güzelleşmekteler. Bunu etrafınıza baktığınızda basitçe tespit edebilirsiniz. Bunun sebebi olarak güzel mimari işçilik olabilir; yalnız..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Mantolama Firmasını Nasıl Seçerim?

Dış Cephe Mantolama Firması Dış cephe izolasyon sektörüne baktığımızda tamamlandığı iddia edilen uygulamaların hemen hemen % 15’i kadar yarım bırakılıyor. Daha sonrasında ise memnuniyetsizlik oranı ise %45 oranında..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımının Önemi Nedir?

Isı Yalıtımı Isı Yalıtımı, kışları daha fazla ısınmak, yazın da daha fazla serinlemek amacıyla oluşturulan, binaların dış cepheleri ile duvarları, pencere kenarları söve ve kapı gibi yerlere oluşturulan Dış Cephe..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Yapmanın Amacı

Isı izolasyonu genel olarak bir bölge ile diğer bölge arasındaki ısı alışverişini en aza düşürmek hedefiyle geliştirilen sistemlerin tümüne verdiği isimdir. Avrupa ‘da geride bıraktığımız yüzyıl bölge de yaygınlaşan bu..

DEVAMINI OKU


Binalardaki Isı Yalıtımı Önemi

Binalardaki Isı Yalıtımı Önemi Bu makalemizde siz değerli takipçilerimiz için binalardaki ısı yalıtımının önemi, yapılardaki ısı yalıtımları, yalıtımın neden önemli olduğu konularına dair geniş bir bilgi vermek istedik...

DEVAMINI OKU


Site ve Apartmanlarda Mantolama Kararı Nasıl Alır?

Mantolama Kararı Nedir? Bu makalemizde siz değerli takipçilerimizin kafasında soru işaretine neden olan. Mantolama ısı yalıtım kararı nedir, bu karar nasıl alınır ve bu karar alındıktan sonra hangi aşamalardan geçer bu..

DEVAMINI OKU


Binalarda Mantolama Nerelere Yapılır?

Binalarda Nerelere Yapılır? Mantolama ve söve konusunda pek çok bilgiye yer veren firmamız bu yazıda da mantolama nerelere yapılır? Bu konuda bilgi verme zorunluluğu hissetmiştir. Çünkü ülkemizde görülüyor ki mantolama..

DEVAMINI OKU


Mantolama Firması Nasıl Seçilmeli?

Dış Cephe Mantolama Firması Nasıl Seçilmeli? Dış cephe mantolama firması seçerken nasıl hareket etmeniz gerektiğine dair birkaç önemli bilgiye yer vermek istedik. Günümüzde uygulanan dış cephe mantolama uygulamalarında..

DEVAMINI OKU


Mantolama Uygulaması İle Enerji Tasarrufu

Mantolama Uygulaması İle Enerji Tasarrufu Dış cephe mantolaması yaparken kullanılan malzemelerin kalitesi yapımcı firmanın 1. sınıf olarak ürettiği malzemelerden oluşması en mühim nedenlerdir. Diğer bir ilgi edilmesi..

DEVAMINI OKU


Isı Yalıtımı Neden Önemlidir?

Isı Yalıtımı Ne Kadar Önemlidir? Mekanların içindeki ısının muhafazası önemli bir konudur. çünkü içeride hijyenik bir ortam oluşturabilmek ve de rutubetin önlenmesi için gerek yaz ayında gerekse kış ayında yaşam..

DEVAMINI OKU


Neden Isı Yalıtımı Yaptırmalıyız?

Neden Isı Yalıtımı Yaptırmalıyız? Isı yalıtımının önemli bir konu olduğunu defalarca belirttik. Ancak dış cephe kaplama konusuna biraz daha ayrıcalıklı olarak ele aldığımızı da söylemek gerekir. Lakin ısı yalıtımı iç..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe

Dış Cephe Nedir? Dış cephe yapıların yüzeylerinde dikey bir şekilde ilerleyen ve her bir metrekareyi kapsayan yüzeyin genel ismine verilen ada denilir. Mimaride sözlük anlamı olarak yan, alnaç ve yüz şeklinde..

DEVAMINI OKU


Dış Cephe Söve

Dış Cephe Söve SÖVE ürünlerini kullanırken önemli birkaç unsur vardır. Bunlardan bir tanesi örneğin bu ürünlerin oldukça hafif olmasıdır. Bu da eski bir yapıda dahi güvenli kullanım demektir. Dış cephe söve ürünleri..

DEVAMINI OKU


Söve Modelleri

Söve Modelleri ve Söve Çeşitleri Söve modelleri ve ölçüleri aynı zamanda fiyatlarını da belirleyen faktörler arasında yer alır. Bu ürünler belli standartlarda üretilmiş olabileceği gibi istenirse katalog ürünleri olarak..

DEVAMINI OKU


Söve Nedir

Söve Nedir, Söve Ne İşe Yarar Söve Binaların dış cephe tasarımında kapı ve pencerelerine estetik anlamda görsel güzellik sunan, bunun yanı sıra dışarıdan içeriye sıvı akışını engelleyen, yapının genel durumunu korumaya..

DEVAMINI OKU


mantolama

Mantolama ve Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Isı tasarrufu hedefiyle geliştirilmiş bir çok teknik söz hususu olmakla birlikte, modern uygulamaların en etkili olanı kuşkusuz Dış Cephe Mantolama uygulamalarıdır. Yapının..

DEVAMINI OKU


Söve İmalatı - Mimarca Dokunuşlar

Söve Ürünlerinde Mimarca Tarzlar Günümüzde en çok tercih edilen yapı malzemesi olarak söve çok çok rağbet görmektedir, bilhassa İstanbul söve firmaları değişik modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere bütün..

DEVAMINI OKU


Söve İmalatı

Söve imalatı Söve binaların dış cephe kaplanmasında sarfedilen bir malzemedir. Köpüklerin üstüne özel kimyasallar ve silis kumlarının eklenmesiyle meydana gelen karışımı sıva makinesiyle binaların dış cephelerine..

DEVAMINI OKU


Söve Fiyatları - Ucuz Söve Fiyatları

Söve Fiyatları ve Avantajlı Ucuz Söve Fiyatları Nasıl Olur? Söve Fiyatları Dolar ve Euro kuruna direk bağlıdır. Strafor Euro Üzerinden Fiyatlandırılır. Söve Kaplama ve Diğer giderler Dolar Kuruna göre Hesaplanır...

DEVAMINI OKU


istanbul söve firmaları

En İyi İstanbul Söve Şirketleri Ülkemizin her kentinde bulunduğu gibi İstanbul bölgesinde söve imalatı yapan çoğu İstanbul söve firmaları mevcuttur. İstanbul söve şirketleri arasında rekabet kuvveti hayli çok..

DEVAMINI OKU


İstanbul Anadolu Yakası Söve Firmaları

İstanbul Anadolu Yakası Söve Firmaları Söve, Binanızın dış cephe yüzeyine uygulanan ve yalıtım özelliğine sahip , yüksek yoğunlukta eps strafor malzemesinden yapılan üzeri akrilik esaslı elyaflı sıva ile kaplanan ve..

DEVAMINI OKU


dış cephe söve

DIŞ CEPHE SÖVE Mimarca dış cephe söve ürünleri durumu hazırda sahip olunan yapı ya da tekrar inşa edilen bütün yapılarda kullanılabilen hafif dekoratif dış cephe söve elemanlarıdır. Dış cephe söve profillerimiz B1..

DEVAMINI OKU


Söve Modelleri - Söve Çeşitleri

Pencere Söve Modelleri - Pencere Söve Çeşitleri söve modelleri ve fiyatları özel dizayn ve özel ölçü olarak ta üretilebildiği gibi standart detaylı katalog ürünü olarak ta imal edilebilmektedir. söve başlı başına bir..

DEVAMINI OKU


Söve Nedir

SÖVE NEDİR, SÖVE NE iŞE YARAR ? Söve Nedir : Bütün Söve Modelleri Kapı ve pencereleri yağan yağmur suyu ve dışarıdan gelebilecek her türlü sıvı maddeden güvenliğini sağlamak ve binanın cephe dizaynına mimari estetik..

DEVAMINI OKU

Ürünlerimiz

Diğer Gönderiler

dış cephe söve
DIŞ CEPHE SÖVE Mimarca dış cephe söve ürünleri durumu hazırda sahip olunan yapı ya da tekrar inşa edilen..
Dış Cephe Mantolama Firmaları
Mantolama, günümüz şartlarında her yapının gerçek gereksinimlerinden biridir ki, bu gün inşa edilen hiç bir..
Dış Cephe Kaplama Firmaları
Dış Cephe Kaplama FirmasıDış cephe mantolama mevzusu ile ilgili pek çok firmanın hizmet verdiğini biliyoruz...
Binalardaki Isı Yalıtımı Önemi
Binalardaki Isı Yalıtımı Önemi Bu makalemizde siz değerli takipçilerimiz için binalardaki ısı yalıtımının..
Pencere Söve Modelleri
Pencere Söve Modelleri Mantolama ve dış cephe kaplaması sonrasında en çok imal edilmiş olan ve satışı yapılan..
Dış Cephe Söve Çeşitleri
Dış Cephe söve çeşitleri, yalnızca ısı yalıtımı konusunda değil aynı zamanda değil, ısı izolasyonu konusunda..

Bir Sorunuz mu Var !

Dekorasyon, Strafor, Söve konusunda bize ulaşın
Mimarca.com.tr Mobilde
mailform